Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dzisiaj jest 23 kwietnia 2018 | Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
HEAD

Aktualności

Ubezpieczenia od boreliozy dla rolników

2017-05-03

Zainteresowanie dodatkowymi ubezpieczeniami wśród Polaków stabilnie rośnie. Poza podstawowym pakietem ubezpieczeniowym coraz częściej wybieramy dodatkowe polisy zdrowotne oraz ubezpieczamy wartościowe przedmioty. Tesco wraz z firmą Link4 wprowadziło nowość – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów. Wiosna to czas wzmożonej aktywności kleszczy. Szczególnie narażone na ukąszenia są osoby często przebywające na świeżym powietrzu w okolicach lasów i pól – biegacze, rolnicy, leśnicy posiadacze psów czy miłośnicy górskich wycieczek. Chcąc pomóc swoim klientom zabezpieczyć się na wypadek przykrych komplikacji, 26 kwietnia Tesco wraz z Link4 wprowadziło do swojej oferty NNW połączone z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ugryzieniu kleszcza czy owadów.

Tego typu polisa to rozwiązanie dla wszystkich osób obawiających się coraz groźniejszych chorób jak borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, objawy anafilaktyczne czy uczulenia. W razie wystąpienia powikłań zrefundowane zostaną koszty leków do 2000 zł a dodatkowo klient jest objęty polisą NNW z sumą ubezpieczenia 20 000 zł i zwrotem kosztów pobytu w szpitalu do 1000 zł. Roczny koszt polisy to 90 zł. W ostatnim czasie oferta Tesco stworzona wspólnie z Link4 poszerzyła się również o ubezpieczenie zwierząt domowych w razie nieszczęśliwego wypadku psa lub kota. W ramach nowej polisy możemy liczyć na: organizację wizyty u weterynarza, transport do i z placówki weterynaryjnej oraz pokrycie kosztów wizyty weterynaryjnej. Nowe ubezpieczenie zachęca również ceną. Polisa dla jednego czworonoga to koszt 5,75 zł za miesiąc co rocznie daje jedynie 69 zł.

TESCO, PB
Pogoda Warszawa z serwisu


Paliwa

Ceny paliw z dnia: 2017-03-27

E95
4,65 zł

E98
5,00 zł

ON
4,50 zł

LPG
2,21 zł

SKUPY

Ceny netto skupu z dnia: 2017-03-27

Wieprzowina

Klasa półtusz wieprzowych wg klasyfikacji EUROP
Cena zakupu wg wagi żywej
Klasa S
6,50 zł/kg
Klasa E
6,40 zł/kg
Klasa U
6,00 zł/kg
Klasa R
5,60 zł/kg

Pszenica

Przedsiębiorstwa
(pszenica konsumpcyjna)
689 zł/t
Targowiska
737 zł/t

Żyto

Przedsiębiorstwa
(żyto konsumpcyjne)
577 zł/t
Targowiska
544 zł/t
Źródło: INFORMACJA O CENACH RYNKOWYCH

Partnerzy