W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
Dzisiaj jest 20 sierpnia 2018 | Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
HEAD

Blogi


Tomek Miodek-hodowla pszczół

Tomek Miodek-hodowla pszczół

Usypianie pszczół
Tomasz Miodek-hodowla pszczół

Tomasz Miodek-hodowla pszczół

Zabawa w pszczoły-dokument o pasiece
Paweł Niczyporuk-życie zwyczajnego rolnika

Paweł Niczyporuk-życie zwyczajnego rolnika

Pryskanie zboża jarego Władimircem
Siej po "Zimnej Zośce". Piotr Barełkowski

Siej po "Zimnej Zośce". Piotr Barełkowski

Wielu rolników ryzykuje ostatnio i chcąc uzyskać najwyższą cenę np. ziemniaków sadzi je w ostatniej dekadzie marca, narażając się na straty z powodu występowania w tym okresie przymrozków oraz opadów śniegu.
Protesty kontra zadowoleni - Piotr Barełkowski

Protesty kontra zadowoleni - Piotr Barełkowski

Kampania wyborcza sprowokowała ujawnienie dwóch rolniczych Polsk...
Uwaga na niższy poziom dopłat. Piotr Barełkowski

Uwaga na niższy poziom dopłat. Piotr Barełkowski

Wzrosły dopłaty do produkcji rolnej. Za hektar ziemniaków skrobiowych lub pomidorów można w tym roku otrzymać nawet 400 Euro za hektar. Niestety, należy zwrócić uwagę na szacunkową wartość tych dotacji.
Tomasz Miodek - hodowla pszczół

Tomasz Miodek - hodowla pszczół

Jak powstają ule Miodka?
Paweł Niczyporuk - Życie zwyczajnego rolnika

Paweł Niczyporuk - Życie zwyczajnego rolnika

Uruchamianie T-25 po 4 miesiącach zimy.

Pogoda Warszawa z serwisu


Paliwa

Ceny paliw z dnia: 2017-03-27

E95
4,65 zł

E98
5,00 zł

ON
4,50 zł

LPG
2,21 zł

SKUPY

Ceny netto skupu z dnia: 2017-03-27

Wieprzowina

Klasa półtusz wieprzowych wg klasyfikacji EUROP
Cena zakupu wg wagi żywej
Klasa S
6,50 zł/kg
Klasa E
6,40 zł/kg
Klasa U
6,00 zł/kg
Klasa R
5,60 zł/kg

Pszenica

Przedsiębiorstwa
(pszenica konsumpcyjna)
689 zł/t
Targowiska
737 zł/t

Żyto

Przedsiębiorstwa
(żyto konsumpcyjne)
577 zł/t
Targowiska
544 zł/t
Źródło: INFORMACJA O CENACH RYNKOWYCH

Partnerzy