Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dzisiaj jest 24 kwietnia 2018 | Imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza
HEAD

Imprezy


...
Nasza relacja z targów AGRITECHNICA 2017 Hannover

Nasza relacja z targów AGRITECHNICA 2017 Hannover

W pierwszej dekadzie listopada, co dwa lata w Hanowerze odbywa się największa biznesowa impreza rolnicza na świecie - Agritechnica. Wydarzenie to gromadzi setki tysięcy ludzi biznesu i zwykłych rolników. To galeria nowości i najbardziej atrakcyjnych ofert dla rolnictwa firm z całego świata. Byliśmy tam w tym roku;
Nasze wideo z Agro Show 2017

Nasze wideo z Agro Show 2017

Tegoroczna wystawa AGROSHOW 2017 w Bednarach upłynęła pod znakiem nowości, oryginalnych prezentacji firm polskich i zagranicznych oraz nieustannego deszczu, który jednak nie zmienił dobrych humorów zwiedzających oraz wystawców.
Podsumowanie ZIELONE POLA 2017 firmy Osadkowski

Podsumowanie ZIELONE POLA 2017 firmy Osadkowski

Cykl spotkań z rolnikami organizowanych przez firmę Osadkowski SA pt.: ZIELONE POLA 2017 wystartował w dniu 1 czerwca w Pawłowicach koło Leszna na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Pawłowice.
Nowości na AGRO SHOW

Nowości na AGRO SHOW

Zobacz relację wideo naszej redakcji z wystawy AGRO SHOW 2016, gdzie przedstawiamy wybór ciekawostek, które zarejestrowaliśmy na tej największej w Polsce imprezie rolniczej: nawozy, maszyny, części - koniecznie obejrzyj.
Dożynki w Spale

Dożynki w Spale

Tydzień po Święcie Dziękczynienia za plony, które odbyło się na Jasnej Górze, do Spały zaprosił rolników Prezydent RP Andrzej Duda. To tradycja sięgająca 1927 roku i prezydentury Ignacego Mościckiego.
Prezydent do rolników na Jasnej Górze

Prezydent do rolników na Jasnej Górze

Swoje przemówienie Andrzej Duda rozpoczął od podziękowań dla producentów żywności; Chciałem wam podziękować za trud codziennej pracy, ale też za to, kim i jacy jesteście.
Poznańska Hodowla Roślin zwyciężyła

Poznańska Hodowla Roślin zwyciężyła

Laureatem XIV edycji Krajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii zakładów rolnych została Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Honorowy patronat na konkursem objął Andrzej Duda, Prezydent RP.
Argo Show w Bednarach niebawem!

Argo Show w Bednarach niebawem!

Przed nami osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 23-26 września w Bednarach koło Poznania.
Zbliżają się Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych "Regionalia"

Zbliżają się Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych "Regionalia"

Event odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 22-24 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Organizatorzy zapewniają, że poza regionalną i ekologiczną żywnością z Polski, zostaną zaprezentowane specjały m.in z Argentyny, Australii, Austrii, Grecji, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.
Zielone Agro Show 2016

Zielone Agro Show 2016

Zielone Agro Show to impreza rolnicza, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest to pierwszy tego typu event w Polsce poświęcony nowoczesnej technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Uruchomiono zapisy do udziału w evencie jako wystawca.

...
Pogoda Warszawa z serwisu


Paliwa

Ceny paliw z dnia: 2017-03-27

E95
4,65 zł

E98
5,00 zł

ON
4,50 zł

LPG
2,21 zł

SKUPY

Ceny netto skupu z dnia: 2017-03-27

Wieprzowina

Klasa półtusz wieprzowych wg klasyfikacji EUROP
Cena zakupu wg wagi żywej
Klasa S
6,50 zł/kg
Klasa E
6,40 zł/kg
Klasa U
6,00 zł/kg
Klasa R
5,60 zł/kg

Pszenica

Przedsiębiorstwa
(pszenica konsumpcyjna)
689 zł/t
Targowiska
737 zł/t

Żyto

Przedsiębiorstwa
(żyto konsumpcyjne)
577 zł/t
Targowiska
544 zł/t
Źródło: INFORMACJA O CENACH RYNKOWYCH

Partnerzy