Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Dzisiaj jest 24 marca 2017 | Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
HEAD

Maszyny


...
Wielki kontrakt Ursusa w Afryce

Wielki kontrakt Ursusa w Afryce

23 marca 2017 r. URSUS S.A. podpisał z firmą Industrial Development Corporation (IDC) umowę na dostawę 2694 ciągników i 2509 maszyn rolniczych wraz z oprzyrządowaniem i częściami zamiennymi. Kontrakt zakłada również uruchomienie montowni oraz stworzenie 10 centrów serwisowych na terenie Zambii. Łączna wartość umowy wynosi 100 mln USD.
Ekologiczny pojazd Ursusa

Ekologiczny pojazd Ursusa

Ursus, jedyny polski producent ciągników z marką o ponad 120-letniej historii mechanizacji polskiego rolnictwa, rozszerza swoją ofertę produktową o nowy, elektryczny samochód dostawczy. To już kolejny pojazd zasilany „zieloną” energią, który Ursus wprowadza na rynek. W ofercie firma posiada już m.in. autobus elektryczny, który jest wykorzystywany w transporcie publicznym w Lublinie.
Nowy Major HS

Nowy Major HS

Firma Zetor zaprezentowała zupełnie nowy model ciągnika pod nazwą MAJOR HS. Nowe urządzenie powiększy serię modeli MAJOR i spełni warunki stawiane przez bardziej wymagających klientów, którzy w tej kategorii maszyn poszukują większego komfortu oraz niskich kosztów eksploatacji.
Z życia traktorzystów radzieckich i nie tylko

Z życia traktorzystów radzieckich i nie tylko

Polecamy filmik z lubianego przez Państwa cyklu, prezentującego oryginalne zastosowania traktorów i nietuzinkowe zachowania traktorzystów, głównie z krajów poradzieckich.
Zadbaj o opryskiwacz przed zimą

Zadbaj o opryskiwacz przed zimą

Podstawową maszyną rolniczą, niezbędną w każdym gospodarstwie jest opryskiwacz, który przed zima należy bardzop starannie zabezpieczyć i zakonserwować, żeby przedłużyć jego sprawność i zapewnić funkcjonalność w sezonie wiosennym.
Afrykański URSUS

Afrykański URSUS

To najmocniejsza maszyna, jaką dotąd wyprodukował URSUS. Nie na nasze areały to zabawka - tylko na afrykańskie, bo z takim preznaczeniem go stworzono. To najmocniejszy, a zarazem najszybszy ciągnik opracowany przez firmę Ursus.
Nowości na AGRO SHOW

Nowości na AGRO SHOW

Zobacz relację wideo naszej redakcji z wystawy AGRO SHOW 2016, gdzie przedstawiamy wybór ciekawostek, które zarejestrowaliśmy na tej największej w Polsce imprezie rolniczej: nawozy, maszyny, części - koniecznie obejrzyj.
Protest rolnika na wystawie

Protest rolnika na wystawie

Zarejestrowaliśmy protest rolnika na AGRO SHOW w Bednarach. Kupił on białoruski ciągnik i żaden serwis nie potrafił doprowadzić go do pełnej sprawności. Rolnik jest zdeterminowany i z transparentem zaświadcza o swojej szkodzie.
Wypadki traktorów - humor

Wypadki traktorów - humor

Przed jedną z największych wystaw traktorów w Polsce - AGROSHOW 2016, która rozpoczyna się już za kilka dni, zerknijmy na filmy z udziałem ciagników, gdzie doszlo do większych i mniejszych katastrof, zawsze budzących uśmiech i emocje. Te najbardziej dramatyczne - oczywiście z krajów byłego ZSSR :)
Nowa marka ciagników w Polsce

Nowa marka ciagników w Polsce

Zoomilion to nowa marka ciagników wprowadzana na polski rynek przez producenta z Olsztyna. Czy w dobie spadku sprzedaży traktorów i nasycenia rynku nowy produkt przyjmie się?

...
Pogoda Warszawa z serwisu


Paliwa

Ceny paliw z dnia: 2017-02-07

E95
4,70 zł

E98
5,00 zł

ON
4,60 zł

LPG
2,2 zł

SKUPY

Ceny netto skupu z dnia: 2017-02-07

Wieprzowina

Klasa półtusz wieprzowych wg klasyfikacji EUROP
Cena zakupu wg wagi żywej
Klasa S
6,50 zł/kg
Klasa E
6,40 zł/kg
Klasa U
6,00 zł/kg
Klasa R
5,50 zł/kg

Pszenica

Przedsiębiorstwa
(pszenica konsumpcyjna)
6,80 zł/t
Targowiska
7,30 zł/t

Żyto

Przedsiębiorstwa
(żyto konsumpcyjne)
5,60 zł/t
Targowiska
5,40 zł/t
Źródło: INFORMACJA O CENACH RYNKOWYCH

Partnerzy